ادارات و مسئولین

اخبار ادارات و مسئولینی که در بخش وردشت رخ می دهد

وضعیت آب شرب در روستاهای سمیرم بحرانی است

آپار نیوز-بخشدار گفت: وضعیت آب شرب روستاهای بخش وردشت سمیرم بسیار نگران کننده است.

به گزارش آپار نیوز به نقل از سمیرانا، علیرضا فخری‌زاده پیش از ظهر امروز در نشست ستاد مدیریت بحران شهرستان، وضعیت آب شرب روستاهای بخش وردشت را نگران کننده اعلام کرد و گفت: بحرانی‌ترین مشکل بخش وردشت، تامین آب شرب است.

وی اضافه کرد: بیشتر روستاهای این منطقه درگیر مشکل تامین آب شرب هستند و این در حالی است که بخشی از آب شرب شهرضا از بخش وردشت سمیرم تامین می‌شود.

تبدیل وردشت به قطب گردشگری با اجرای پروژه الماس

بازدید استانداز از پروژه سد قره قاچ

آپار نیوز- استاندار اصفهان در سفر خود به شهرستان سمیرم با اشاره به پتانسیل های گردشگری طبیعی در شهرستان از تبدیل شدن این شهرستان به قطب گردشگری خبر داد.

به گزارش آپار نیوز رسول زرگر پور در بازدید از پروژه گردشگری الماس هشت بهشت در سد قره قاچ اظهار داشت این پروژه با اعتباری بالغ بر ۶ هزار میلیارد ریال یک پتانسیل بزرگ گردشگری در کشور خواهد بود.

کتابخانه عمومی فتح آباد به نام استاد محمد بهمن بیگی مزین گردید

فلامرز جهانشاهی

آپار نیوز- تنها کتابخانه عمومی بخش وردشت به نام استاد محمد بهمن بیگی مزین گردید.

به گزارش آپار نیوز سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سمیرم در حاشیه مراسم بزرگداشت استاد محمد نادری دره شوری از تغییر نام تنها کتابخانه عمومی بخش وردشت در فتح آباد به نام "کتابخانه عمومی استاد محمد بهمن بیگی وردشت" خبر داد.

 

علیرضا اشتری بخشدار پادنا شد

علیرضا اشتری بخشدار پادنا

آپار نیوز- آیین معارفه بخشدار جدید بخش پادنا صبح امروز با حضور مسئولین و رؤسای ادارات شهرستان برگزار شد.
به گزارش خبرنگار آپار نیوز، با اعطای حکم وزیر کشور خطاب به علیرضا اشتری ایشان به عنوان بخشدار جدید بخش پادنای سمیرم انتخاب شدند.

محمد حسين نصرتي فرماندار سمیرم در این مراسم گفت: بخشدار باید در چارچوب قانون خدمت صادقانه به مردم ارائه کند و آنان را امین خود بداند.

آغاز اشتراك پذيري 4هزار متقاضی گاز رسانی در وردشت

آپار نیوز- با آغاز اشتراک پذیری متقاضیان گاز رسانی منطقه وردشت سمیرم، شمار مشترکین این شهرستان با 28درصد افزایش به بیش از 18هزار مشترک خواهد رسید.

صفحات