اخبار ایران و جهان

در این بخش اخبار مهمی از شهرستانهای اطراف، استان و کشور را قرار دهید.

امکان پرداخت اینترنتی مبلغ حق بیمه روستاییان و عشایر فراهم شد

پرداخت اینترنتی حق بیمه روستائیان و عشایر

آپارنیوز- مدیرکل آمار، فناوری اطلاعات و محاسبات بیمه‌ای صندوق بیمه اجتماعی از فراهم شدن امکان پرداخت اینترنتی مبلغ حق بیمه برای بیمه‌شدگان خبر داد.

به گزارش آپار نیوز به نقل از روابط‌ عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر؛ محسن کهتری با بیان این مطلب گفت: در راستای تکمیل و توسعه طرح جامع بیمه‌ای صندوق و به منظور تسهیل در امر بیمه‌پردازی توسط بیمه‌شدگان، امکان پرداخت اینترنتی مبلغ حق بیمه بصورت آنلاین از طریق سامانه بیمه‌ای سبا و وب‌سایت اینترنتی صندوق فراهم شد.

حجت الاسلام علی کریمیان مرد رسانه ای نخبه جهان اسلام

حجت الاسلام کریمیان مرد رسانه ای نخبه جهان اسلام

آپار نیوز- هشتمین اجلاس اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی با حضور شخصیت‌هایی از جمله علی‌اکبر ولایتی، مشاور بین‌الملل مقام معظم رهبری، نوری المالکی، معاون اول رئیس جمهور عراق و حجت‌الاسلام و المسلمین علی کریمیان، دبیر اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی صبح یکشنبه بیست‌وپنجم مرداد ماه آغاز به کار کرد. این اجلاس با حضور ۲۲۰ شبکه تلویزیونی و رادیویی از ۳۵ کشور جهان تا بیست‌وهفتم مرداد ماه به کار خود ادامه می‌دهد.

خسارت 23 میلیارد ریالی سیل در پادنا

تلف شدن دام ها در سیل بخش پادنا

آپار نیوز- جاری شدن سیل 23 میلیار ریال خسارت به منازل مسکونی، زیر ساختهای شهری و بخش کشاورزی منطقه پادنا وارد کرده است.

بخشدار بخش پادنا در گفتگو با خبرنگار آپار نیوز گفت: جاری شدن سیل یک میلیارد تومان به منازل مسکونی، پانصد میلیون تومان به زیرساختهای شهری و پانصد میلیون تومان به بخش کشاورزی منطقه وارد کرده است.